Makyajlı 2015 SsangYong RextonG.Koreli üretici SsangYong'ın, 2015 yılı için hafif makyaj ile güncellenen modeli Rexton W ortaya çıktı.


Mercedes M Serisi alt yapısında geliştirilen Rexton W modelinde, hafif makyaj operasyonu ile bazı görsel ve donanımsal güncellemelere gidildi. Araç, yeni bir ön ızgaraya, ledli gündüz lambalarına, HID projektörlü ön farlara ve yenilenmiş arka farlara sahip olacak.

Yeni jant seçeneklerinin de eklendiği modelin iç tasarımında da bazı değişiklikler görmek mümkün. Yenilenen orta konsola ek olarak, led kabin aydınlatması da 2015 yenilikleri arasında yer alıyor.

Donanımsal olarak da güncellenen yeni Rexton W'de, standart olarak sunulan ESP, TMPS sistemleri, hız sabitleme, akıllı giriş, yağmur sensörü, bluetooth bağlantısı gibi özelliklerin yanında, ısıtmalı ve soğutmalı koltuk seçeneği de sunulmaya başlanacak.

Motor seçeneklerinde herhangi bir değişikliğe gidilmeyen modelde, 155 hp gücünde 2.0 litrelik dizel ünite, 5 ileri otomatik ve 6 ileri manuel şanzıman ile sunulmaya devam edilecek.


Google+'da Paylaş
    Gmail ile Yorumla
    Facebook ile Yorumla

0 yorum:

Yorum Gönder