Makyajlı Kia Ceed GörüntülendiG.Koreli üretici Kia'nın makyajlanan C sınıfı HB modeli 2016 Kia Ceed, ilk kez görüntülendi.


Kia'nın kompakt hatchback modeli Ceed, geçirdiği makyaj operasyonundan sonra ilk kez yoğun kamuflaj altında görüntülendi.

3 sene önce piyasaya sunulan ikinci nesil Kia Ceed, güncel görünme ve rakipleri ile rekabet edebilme adına makyajlanıyor. Kardeşi makyajlı Hyundai i30'da olduğu gibi Ceed'de de radikal bir değişiklik beklenmiyor. Casus resimlerden de anlaşıldığı kadarıyla makyajlı modelde bizi yenilenmiş ön far ve arka stoplar ile küçük değişikliklerin olduğu ön ve arka tamponlar bekliyor.

Yoğun kamuflaj aracın geri kalanı hakkında yorum yapmayı zorlaştırsa da, ön ızgara ve iç mekanda da bazı küçük değişikliklerin olması bekleniyor.

Motor konusunda ise herhangi bir değişikliğin beklenmediği araçta mevcut motor seçenekleri sunulmaya devam edecek. Hyundai-Kia'nın geliştirdiği 1.0 ve 1.2 litrelik turbo motorların yeni modellerde kullanılması beklense de, henüz konuyla ilgili net bir bilgi bulunmuyor.

Makyajlı 2016 Kia Ceed'in, Eylül ayında yapılacak olan Frankfurt Otomobil Fuarı'nda tanıtılması bekleniyor.Google+'da Paylaş
    Gmail ile Yorumla
    Facebook ile Yorumla

0 yorum:

Yorum Gönder