Renault Kadjar Resmen TanıtıldıRenault, markayı C-SUV sınıfında temsil edecek olan yeni modeli Kadjar'ı nihayet tanıttı.


Resmi tanıtımı Mart ayında, Cenevre Otomobil Fuarı'nda yapılacak olan yeni Renault Kadjar, 2015'in ortalarında ise satışa sunulacak.

Fransız üreticinin, yeni Clio ve Captur'da kullandığı tasarım dilini aynen yansıttığı model, Çin'de üretilecek olan ilk Renault modeli olma özelliğini de taşıyacak.

Şirketin, 'akıllı, konforlu ve özenli düzenlenmiş iç mekan' sözleriyle tanıttığı kokpit, alışılmış Renault modellerinden çok daha farklı bir deneyim sunma hedefinde. Yine Fransız üreticiye göre yeni model, yüksek kaliteli malzemelere ve R-Link 2 Multimedya sistemine sahip olacak. Dış mekanda ise, led farlar ve 19 inç jantlar opsiyon olarak sunulacak.

Nissan Qashqai ile aynı platformu (CMF platformu) kullanan Renault Kadjar'ın motor seçenekleri ise, Cenevre Otomobil Fuarı'nda gerçekleştirilecek olan resmi tanıtımda açıklanacak. Yeni Renault Kadjar'ın fiyatı konusunda ise henüz kesin bir bilgi bulunmuyor.

Google+'da Paylaş
    Gmail ile Yorumla
    Facebook ile Yorumla

0 yorum:

Yorum Gönder