Skoda Snowman bu yılın sonlarında tanıtılıyorSkoda'nın yedi koltuk opsiyonu sunacak olan SUV modeli Snowman, büyük ihtimalle bu yılın sonlarına doğru Çek Cumhuriyeti'nde düzenlenecek özel bir organizasyonda resmen tanıtılacak.


 Volkswagen Grubu'nun yeni nesil verimli platformu olan MQB B üzerinde yükselecek olan Snowman'ın tasarım anlamında da yeni Superb Combi ile benzer çizgilere sahip olması bekleniyor. Standart olarak beş koltukla sunulacak ve 4.6 metre uzunluğunda olacak olan Snowman, isteğe bağlı olarak 7 koltuklu olarak sipariş edilebilecek.

 Nispeten düşük güçlü versiyonlarda önden çekişli olarak sunulacak ve diğer bütün Skoda'lar gibi sınıfında ses getirecek bir yaşam alanı sunacak olan araçta yüksek hacimli motor seçeneklerinde ise dört tekerlekten çekiş sisteminin yer alması bekleniyor. Böylece arazide de başarılı bir Skoda görebiliriz.

 Global tanıtımının 2016 yılında Cenevre Otomobil Fuarı'nda gerçekleştirilmesi beklenen Snowman, tanıtımın ardından kısa bir süre sonra satışa sunulacak.
Google+'da Paylaş
    Gmail ile Yorumla
    Facebook ile Yorumla

0 yorum:

Yorum Gönder