Yeni VW Touran GörüntülendiYeni nesil Volkswagen Touran, yoğun kamuflaj altında devam eden test sürüşleri sırasında bir kez daha görüntülendi.


2016 VW Touran'ın; iki hafta sonra yapılacak olan Cenevre Otomobil Fuarı'nda tanıtılacağı dedikoduları dolaşırken, modelin hala kamuflaj altında testlere devam etmesi, resmi tanıtımının Eylül ayında gerçekleştirilecek olan Frankfurt Otomobil Fuarı'na sarkabileceğini gösteriyor. Alman üreticinin, önümüzdeki günlerde başlayacak Cenevre Fuarı'nda diğer büyük modeli makyajlı Sharan'ı tanıtacak olması, ikinci ihtimalin gerçekleşme olasılığını yükseltiyor.

Her ne kadar yoğun kamuflaja bürünmüş olsa da, yeni Touran'nın keskin köşeli hatlara sahip olacağını söylemek mümkün. Bu yapısıyla model, içerde daha geniş bir yaşam alanı sunmayı hedeflemiş görünüyor.

Yeni Volkswagen Touran'daki en büyük yenilik ise, MQB platformunda yükselecek olması. Bu durum yeni nesil Touran'ın 100 kg civarında hafiflemesini sağlayacak. Motor seçeneklerine baktığımızda ise, mevcut VW modellerinde kullanılan motorlar dışında herhangi bir yenilik olmayacak, tek farklılık ise 4 çeker sistemi olan 4MOTION olacak.

Google+'da Paylaş
    Gmail ile Yorumla
    Facebook ile Yorumla

0 yorum:

Yorum Gönder