Citroen'in konsept elektrikli otomobili ''Oli''

citroen-oli-concept


Fransız araç üreticisi Citroën, elektrikli konsept otomobili ''Oli'yi'' Paris'teki etkinlik ile tanıttı.

Fransız otomobil devi Citroën, elektrikli otomobil pazarında ses getirecek yeni konsept modelini sergiledi. Şirket, Paris'te düzenlenen etkinlikte ''Oli'' ismini verdiği yeni aracını duyurdu. Araç tasarımının yanı sıra, geri dönüşüm malzemelerinden üretilmesiyle de dikkat çekiyor.

Paris’teki La Caserne sürdürebilir moda merkezinde düzenlenen "Station C - The Positive Mobility Hub" etkinliğinde Citroën'in elektrikli konsept otomobili Oli; rengi, yeni logosu ve dizaynıyla dikkati çekti.

OLI, CITROEN İÇİN ÖNEMLİ BİR OTOMOBİL
 
Cobee, geri dönüşüm malzemelerinin kullanılması, hafif olması ve kullanım ömrü bittiğinde geri dönüşüme dahil olması açısından Oli'nin önemine işaret etti.

Türkiye’nin Citroën için son 3 yılda en hızlı büyüyen pazarlardan biri olduğunu ifade eden Cobee, Kovid-19 salgını gibi zor bir sürece rağmen markanın Türkiye'deki genç ve dinamik ekibinin pazar payı ve müşteri memnuniyeti konusunda etkileyici sonuçlar elde ettiğinin altını çizdi. Cobee, Türkiye pazarına yakın zamanda yüzde 100 elektrikli araçlar sürecekleri bilgisini paylaştı. AA


Google+'da Paylaş
    Gmail ile Yorumla
    Facebook ile Yorumla

0 yorum:

Yorum Gönder